ШАҲРӢ

Ғолибони даври шаҳрии

Олимпиадаи фаннии хонандагони муассисаҳои таҳсилоти умумии Ҷумҳурии Тоҷикистон дар соли хониши 2018/2019

(аз муассисаҳои таълимии ноҳияи Исмоили Сомонӣ)

 

т/р

Ному насаб

синф

Муассисаи таълимӣ

Ҷой

Забон ва адабиёти тоҷик

1

Сумаяи Абдулфайзиддин

8

МТМУ № 52

1

2

Додохонов Умед

9

МТМУ № 12

2

3

Бобоева Марҷона

11

МТМУ № 52

2

4

Супанёрова Кибриё

8

МТМУ № 10

3

5

Қудратова Шаҳноза

9

МТМУ № 11

3

6

Камолова Шукрона

9

МТМУ № 6

3

Давлатӣ

1

Валиева Сафия

9

МТМУ № 14 РТСУ

1

2

Мирова Муҳаббат

10

МТМУ № 8

3

3

Ҳусейнзода Замира

10

МТМУ № 1

3

4

 Қутбиддинов Лутфулло

11

МТМУ № 8

3

5

Назарзода Зарина

11

Литсейи № 1

3

Забон ва адабиёти рус

1

Аҳророва Мунавара

8

МТМУ № 8

1

2

Позднякова Диана

9

МТМУ № 6 ФР

1

3

Шукурова Манижа

11

МТМУ № 8

1

4

Авғонова Нигина

8

МТМУ № 8

2

5

Василева Эрика

9

МТМУ № 8

2

6

Давлатова Дилангез

10

Литсейи назди МГУ

2

7

Саидова Ясмин

10

Литсейи назди МГУ

2

8

Рахимова Аниса

11

МТМУ № 14 РТСУ

2

9

Холова Зухра

11

Литсейи № 1

2

10

Ганиева Мая

8

МТМУ № 8

3

11

Бахти Анаис

9

Литсейи № 1

3

12

Саъдуллаева

9

Литсейи № 1

3

13

Турсуматова Шабнам

10

МТМУ № 1

3

14

Мирсаидов Далер

10

МТМУ № 14 РТСУ

3

15

Нуриддинова Азиза

10

МТМУ № 1

3

Забони русӣ

1

Назарова Аниса

10

МТМУ № 44

2

2

Пирматова Шаҳзода

11

МТМУ № 8

3

3

Исозода Мавсима

11

Гимназияи Низомӣ

3

Забони англисӣ

1

Латипов Сухроб

8

МТМУ №  14 ФР

1

2

Одинаева Лола

11

МТМУ № 14 РТСУ

1

3

Малакбозова Инора

8

МТМУ № 8

2

4

Турсунзаде Шервин

9

МТМУ№ 8

3

5

Толибова Нурҷан

9

МТМУ № 8

3

6

Холов Фируз

9

МТМУ № 8

3

7

Одинаев Фаррух

10

МТМУ № 8

3

8

Комилов Комил

10

Гимназияи № 53

3

9

Мирзоева Фотима

10

Литсейи МГУ

3

Технологияи информатсионӣ

1

Рахимов Некруз

10

МТМУ №1

2

2

Парисои Синодухт

10

Литсейи Раҳнамо

2

3

Ёрова Ҳилола

11

МТМУ № 8

2

4

Юсупов Шахзод

10

Литсейи назди МГУ

3

5

Хакимов Мусо

10

Литсейи № 1

3

Математика

1

Қурбонов Бурхвалӣ

8

Литсейи № 1

1

2

Назрихуҷаева Шоҳина

9

МТМУ № 8

2

3

Раҳимзода Фаридун

9

Литсейи № 1

2

4

Толибова Нурчан

9

МТМУ № 8

3

География

1

Лутфуллозода Кайҳона

9

МТМУ № 26

2

2

Орази Шералӣ

9

МТМУ № 8

3

3

Ёрова Райҳона

9

Литсейи «Раҳнамо»

3

4

Аликов Марат

10

МТМУ № 1

3

5

Муҳсини Сулаймон

10

Лит. Раҳнамо

3

6

Парвонаи Раҳматулло

11

МТМУ № 26

3

Асосҳои давлат ва ҳуқуқ

1

Саидвалиева Меҳрона

10

Гимназияи № 53

1

2

Абдуллоева Мадина

8

Гимназияи № 1

2

Биология

1

Муродова Шифо

10

МТМУ № 1

1

2

Лисянова Дарья

9

МТМУ № 14

3

3

Убайдуллозода Чаманоро

11

МТМУ № 12

3

Физика

1

Сангинов Алимухаммад

10

Литсейи назди ДДМ

3

Химия

1

Рузиев Сунатулло

11

Литсейи № 1

1

2

Кадирова Нозанин

10

Литсейи № 1

2

Таърих

1

Насриддинов Аҳмад

8

Гимназияи № 53

1

2

Насриддинов Аҳмад

9

Гимназияи № 53

1

3

Бобомуродов Сайфиддин

10

МТМУ № 70

1

4

Оминаи Маҳмадалӣ

10

МТМУ № 70

2

5

Синои Маҳмадалӣ

11

МТМУ № 70

2

6

Ҳакимова Мавлуда

9

Гимназияи № 53

3

7

Латифзода Парвона

10

МТМУ № 1

3

8

Урунов Абдунозим

10

Гимназияи № 53

3

9

Иззатов Ёқубҷон

11

Гимназияи № 53

3